برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۰/۹/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش های با کیفیت 1500 شانه چه خصوصیاتی دارند

خرید فرش با کیفیت 1500 شانه

وقتی صحبت از فرش های ماشینی 1500 شانه با کیفیت می شود از آن به عنوان فرش های ماشینی لوکس یاد می شود به دلیل تشابه فرش های ماشینی 1500 به فرش های دستباف اکثر مردم به دنبال این گونه فرش ها هستند . فرش های دستبافت چون قیمت بالایی نسبت به فرش ماشینی 1500 شانه دارد به همین جهت مردم به دنبال خرید فرش ماشینی با کیفیت 1500 شانه هستند که در طرح ها و نقشه های بسیار زیبا بافته شده و به فروش می رشد .
فرش های 1500 شانه با کیفیت کاشان از جدید ترین فرش ها در صنعت نساجی در دنیا می باشد که در سال های اخیر تولید و رشد چشمگیری در بافت فرش های ماشینی 1500 شانه در شهر کاشان داشته ایم . بهترین دستگاه های بافندگی فرش ماشینی که توسط کمپانی ها و شرکت های بزرگ تولید و ساخته شده است ، توسط کارخانه جات فرش شهر کاشان خریداری شده و از آن بهره برده اند . تولید با کیفیت ترین فرش های ماشینی در کنار داشتن بهترین دستگاه های بافندگی فرش و تکنولوژی بافت و هم چنین در کنار مجرب ترین نیرو های انسانی هنر مند امکان پذیر می باشد که شرکت فرش کاشان نمونه ای از معتبر ترین و بهترین شرکت های تولید کننده فرش واقع در شهر کاشان می باشد .
با کیفیت ترین فرش ها ابتدا در کارخانه جات شهر کاشان بافته شده و به تولید رسیده است و پس از آن به شهر های بزرگ تر انتقال پیدا کرد . در ابتدا به بافت فرش های ماشینی 500 شانه ، فرش های ماشینی 700 شانه و سپس 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه پرداخته شده است و امروزه بیشتر به فرش های ماشینی 1500 شانه در طرح ها و نقشه های مختلف و زیبا و با کیفیت روی آورده اند که جز افتخارات این شهر حساب می شود .
در این مقاله بیشتر به ویژگی فرش های باکیفیت و مزایا و معایب و قیمت آن می پردازیم :

شانه و تراکم در فرش ماشینی 1500 شانه
تعداد گره های بافته شده در یک متر طولی فرش تراکم و به تعداد گره های بافته شده در یک متر عرضی فرش ماشینی شانه گفته می شود . برای مثال در فرش های ماشینی 1500 شانه تعداد گره هایی که در عرض فرش باید زده شده باشد 1500 گره می باشدکه در این صورت  تعداد 4500 گره در یک متر از طول فرش باید خورده باشد چرا که فرش های ماشینی 1500 شانه در تراکم 4500 بافته می شود . این محصول به دلیل تعداد بالای شانه و تراکمی که دارد از نظر وزن و فشردگی در مقایسه با فرش های دیگر رقیبی ندارد .
ایرانیان مهارت بسیار بالایی در بافت فرش های دستبافت دارد و یکی از آرزو های صنعت فرش تولید فرش هایی بوده که دستبافت گونه باشد که تقریبا با تولید و بافت فرش های 1500 شانه تقریبا توانسته اند این آرزو را به حقیقت بپیوندند ؛ زیرا ظرافت و زیبایی که این فرش ها دارد باعث شده از آن به عنوان فرش های دستباف گونه یاد کنند .

جنس نخ در فرش ماشینی 1500 شانه با کیفیت
برای بافت فرش های با کیفیت 1500 شانه از بهترین نوغ نخ یعنی الیاف آکریلیک استفاده می کنند که در مقایسه با نخ های پلی استر و پلی پروپلین کیفیت بالایی دارد و هم چنین در بافت ضخامت آن نازک تر می باشد چرا که نقشه هایی که در این نمونه از فرش ها می زنند قابل دیدن باشند . هم چنین ارتفاع نخ خاب را در این فرش ها در قسمت آهار و کامل شدن فرش با دستگاه شیرینگ بسیار کوتاه می کندد تا طرحی که روی فرش بافته شده است بعد از اتمام بافت فرش زیبا تر نشان داده شوند .

مزایا و معایب فرش ماشینی 1500 شانه با کیفیت کاشان
از مزایای فرش های 1500 شانه می توانن به ظرافت و زیبایی در بافت این فرش ها اشاره کرد . هم چنین این فرش ها در ابعاد های متفاوتی که بافته و تولید می شود می توان از آن در فضا های هم کوچک و هم بزرگ استفاده کرد .
معایبی که فرش های 1500 شانه در مقایسه با فرش های 1000 شانه یا 1200 شانه دیگر دارد می توان به ارتفاع نخ خاب آن اشاره کرد که نمی توان آن را به عنوان کف پوش برای نشتن روی آن استفاده کرد .

تشخیص فرش ماشینی اصل 1500 شانه کاشان
برای تشخیص فرش ماشینی اصل 1500 شانه باید به نکاتی از جمله داشتن برچسب استاندارد در پشت فرش ، برگه ضمانت نامه ، الیاف اکریلیک اصل که هنگام کشیدن دست روی فرش باید سطح فرش نرم و لطیف باشد و .... حتما توجه کرد چرا که امروزه به دلیل تولید فرش در کارخانجات مختلف تشخیص فرش های اصل از غیر اصل بسیار دشوار شده است .
زیبایی بسیار بالایی که فرش های 1500 شانه طرح گلورین یا فرش ماشینی 15100 شانه طرح ایریانا دارد باعث می شود تا نقص های این فرش کم تر به چشم بخورد اما قیمت بالایی که دارند ممکن ایت خرید آن برای همگان امکان پذیر نباشد .

خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان از مجموعه شرکت های تولید کننده فرش ماشینی می باشد که در شهر کاشان واقع شده است . این شرکت فعالیت گسترده ای در زمینه تولید فرش داشته و امروزه جز معتبر ترین و بهترین مجموعه های تولید فرش ماشینی در بین تولید کنندگان فرش ماشینی یاد می شود . شرکت فرش کاشان این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده ایت که هم بتوانند به صورت حضوری و هم به شکل اینترنتی فرش های مورد دلخواه خود را خریداری کنند . توصیه ای که به شما خریداران فرش می کنیم این است که اگر به دنبال فرش های ماشینی با کیفیت هستید و هم چنین نمی خواهید هزینه زیادی را بابت خرید فرش خود بکنید ، شرکت فرش کاشان با تولید با کیفیت ترین فرش ها در قیمت های مناسب و ارزان را به شما پیشنهاد می کنیم . برای خرید فرش از شرکت فرش کاشان می توانید یه وی سایت این شرکت (www.farshkashanco.ir ) مراجعه کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه