برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۷/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش 1500 شانه کاشان

فرش 1500 ماشینی کاشان

فرش ماشینی 1500 شانه کاشان
فرش های ماشثینی در ابتدا با دستگاه های شونهر بافته می شده اند. این دستگاهها توانایی بافت فرش های ماشینی با ظرافت بالا نداشته و نیاز جامعه را براورده نمی کردند. همین امر باعث پیدایش دستگاه های مدرنی چون hcpx شد. ماشینی الات پیشرفته hcix با تکنولوژی به روز و مدرنی که داشتند توانستند که فرش های ماشینی را با تراکم بالاتر تولید کرده و روانه بازار کنند.

فرش هایی ماشینی چون فرش 1200 شانه ماشینی و فرش 1500 شانه از جدیدترین تولیدات کارخانجات فرش ماشینی کاشان هستند که با بالاترین درجه کیفیت و بیشتری تراکم طولی بافت می شوند.
تعداد شانه و تراکم از مهمترین عوامل ظرافت و زیبایی فرش 1500 شانه کاشان است. این دو شاخصه به عنوان کارنامه فرش ماشینی معرفی می شوند. این قالی های ماشینی جدید در سال 996 به بازار ارئه شدند. تولید این محصولات صرفا برای رقابت با فرش دستباف بوده است و شباهت بالای ان ها به فرش دستباف سبب شده تا کسانی که توانایی خرید فرش دستباف را ندارند از این قالی های ماشینی شبه دستباف استقبال خوبی به عمل آورند.

حال باید با واژه های شانه و تراکم فرش آشنا شویم که در هنگام خرید فرش ماشینی، بهترین انتخاب را داشته باشیم. شانه در فرش 1500 همان میزان تعداد ریشه های عرضی فرش است که چنانچه فرش 12 متری باشد باید عرض 3 متری فرش  اندازه گیری شود. بالا بودن شانه در قالی های هزار و پانصد کاشان سبب شده فرش بسیار ریز بافت باشد و هیچ تفاوتی با فرش دستباف نداشته باشد. پس زمانی که می گوییم فرش 1500 شانه یعنی در عرض فرش تعداد 1500 گره وجود دارد.

بالاترین میزان تراکم طولی در فرش 1500 شانه کاشان
تراکم طولی فرش 1500 شانه نیز همانند شانه حساب می شود. به این طریق که تعداد گره های واحد طول فرش باید برابر 4500 گره باشد. این قالی ها به خاطر بالاترین تعداد تراکم طولی از متراکم ترین قالی های ماشینی هستند و مقاومت زیادی در برابر پاخوردگی دارند.

بهترین الیاف اکریلیک در فرش ماشینی 1500 کاشان
فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 کاشان با الیاف اکریلیک بافته شده و از نمونه بهترین و با کیفیت ترین قالی های ماشینی به شمار می رود. از ویژگی های بارز نخ اکریلیک فرش هزار و پانصد شانه لوکس کاشان می توان به نرمی و لطافت بالا فرش اشاره کرد. در هنگام لمس این محصولات دست به راحتی سر می خورد و چسبندگی در سطح فرش حس نمی گردد.
نخ اکریلیک به عنوان نخ خاب در فرش 1500 شانه به کار می رود. این الیاف طی عملیات هیت ست حرارت می بینند و از این رو مقاومت زیادی در برابر گرما و نور خورشید پیدا می کنند.
این قالی های زیبا به حدی ظریف هستند که می توان به راحتی آن ها را تا کرد و در گوشه دکور گذاشت به همین علت است که بسته بندی این محصولت به صورت ساک و یا پک می باشد.
این فرش های ماشینی لوکس با دستگاه های فوق پیشفته hcix3  بافته شده و فعلا تعداد هشت رنگ واقعی در بستر فرش به کار می رود. دقت این دستگاه به حدی بالاست که توانسته ظریف ترین الیاف را بدن پارگی و مشکلی در کنار هم ببافد.
نمره نخ خاب الیاف اکریلیک قالی لوکس 1500 شانه در حدود 36 تا 38 است. بالا بودن نمره نخ نشان دهنده ظرافت الیاف است و معنی دیگری ندارد.
درست است که این فرش های ماشینی ظریف بسیار فشرده و توپر هستند ولی به خاطر ضخامت و ارتفاع نخ خاب کمی که دارند برای مکان های پرتردد مناسب نبوده و بیشتر در اتاق های مجلل خانه به کار می روند.
گره های طولی و عرضی فرش های 1200 شانه درجه یک کاشان به صورت یو می باشند و به هیچ وجه امکان باز شدن ندارند. الیاف اکریلیک قالی 1500 کاشان در رنگ های روشن و شاد بافته می شوند و در اثر شست وشو تغییر رنگ ندارند.
فرش 1500 شانه کاشان از با کیفیت ترین قالی های دستبافگونه می باشد که می تواند در سالیان متمادی در خانه بدرخشد و ماهیت خود را از حفظ کند.

انواع طرح فرش 1500 شانه کاشان
قالی ماشینی لوکس 1500 شانه طرح شادمهر برجسته
قالی ماشینی درجه یک 1500 شانه طرح نایین اصفهان برجسته
فرش 1500 شانه جدید طرح نویان تراکم 4500 کاشان
فرش ماشینی پرفروش 1500 شانه طرح افشان


فروش اینترنتی قالی 1500 شانه ماشینی کاشان
قالی های هزار و پانصد شانه از گرانترین فرش های ماشیی حال حاضر هستند. چناچه قصد خرید این محصولات زیبا را دارید می توایند فروشگاه اینترنتی خرید فرش 1500 کاشان را انتخاب کنید و خریدی مستقیم و بدون واسطه را تجربه نمایید.
تمامی مدل های قالی با کیفیت هزار و 500 کاشان در این مرکز از ضمانت نامه و گارانتی برخوردار هستند و هزینه ارسال فرش بر عهده فروشنده است.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه