برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۹/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش 1500 شانه لوکس برای دکوراسیون

خرید فرش 1500 شانه لوکس

قالی های ماشینی کاشان در تراکم های گوناگونی تولید و عرضه می شوند که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند . شانه و تراکم دو اصطلاح مهم در فرش ماشینی کاشان است . هر مقدار تعدا این گره ها بیشتر باشد فرش ماشینی مستحکم تر و سفت تر می شود . معمولا به فرش های تراکم بالا ، فرش دستباف نما می گویند .
قالی 1500 شانه کاشان از جدیدترین فرش هایی دستباف گونه ماشینی جهان است . از نظر دوام و ماندگاری فرش 1500 شانه کاشان طول عمر بیشتری نسبت به فرش هایی ماشینی دیگر دارد .
از الیاف اکریلیک مرغوب برای نخ خاب فرش لوکس 1500 شانه استفاده می شود . این الیاف به دلیل هیت ست شدن بسیار نرم و لطیف هستند و با پاخور شدن از بین نمی روند . نمره الیاف خاب فرش لوکس و زیبایی 1500 شانه 44 تا 50 است . این الیاف بسیار ظریف و نازک هستند . فرش 1500 شانه اکریلیک ، فرشی ضد لک است و شست و شوی ان بسیار راحت می باشد . فشردگی الیاف در فرش 1500 شانه لوکس کاشان به حدی بالا است که این فرش ها بیشتر جنبه تزیینی دارند . نقثشه های به کار رفته در این محصولات تنها مختص فرش 1500 شانه می باشد و نمی توان در دیگر فرش های ماشینی استفاده کرد . این فرش های زیبا در طرح های سنتی و مدرن تولید می شوند . پس از فرش مدرن 1500 شانه می توان در دکوراسیون مدرن و کلاسیک نیزز استفاده کرد .
ماشین آلات تولید کننده این مدل از قالی کاشان ، دستگاه های بسیار پیشرفته hcix3 هستند . این دستگاه هایی مدرن قالی 1500 شانه را با بالاترین تراکم یعنی تراکم طولی 4500 تولید می کنند . استفاده از دستگاه فوق پیشرفته در کنار مواد اولیه درجه یک باعث به وجود آمدن زیباترین و با کیفیت فرش ماشینی جهان شده است .
در حال حاضر تعداد هشت رنگ طبیعی در بافت فرش لوکس هزار و پانصد شانه استفاده می شود . از مهمترین محاسن قالی لوکس 1500 وزن سبک آن است که این مزیت بسیار قابل توجه خریداران قرار گرفته است . ریز بافت بودن طرح و زیبایی رنگ های فرش دستباف گونه 1500 شانه باعث شده از این محصولات در مکان های لوکس و مجلل استفاده نمایند .

فرش 1500 شانه در دکوراسیون ایرانی
ایرانیان از دیر باز به فرش های دستباف علاقه داشته اند ولی به دلیل گران بودن این کالا روی به خرید فرش های ماشینی طرح دستباف آورده اند . انواع فرش های 1500 شانه کاشان با طرح و نقوش فرش دستباف توانسته مورد توجه تمامی لوکس پسندان قرار گیرند . تنوع در طرح و رنگ این قالی لوکس دستباف نما دست هر خریدار را در انتخاب باز نگه داشته است .
استفاده از نقوش مدرن و سنتی در فرش 1500 شانه این قالی زیبا و لوکس را برای دکوراسیون های مدرن و سنتی مناسب کرده است . می توان نگاره های شلوغ و رنگبندی زیبایی فرش 1500 شانه را از دلایل انتخاب این فرش های خاص برای انواع دکوراسیون ها دانست . ابعاد استاندارد و به خصوص سایز های کوچک فرش هزار و پانصد شانه از موارد انتخاب فرش 1500 شانه برای پذیرای کوچک ایرانی می باشد .
برای مکان های بسیار بزرگ مانند پذیرایی یا هال می توان از فرش 12 متری 1500 شانه استفاده کرد تا زیبای و لوکس بودن فضا دو چندان نمایان شود . برای اتاق های با محیط متوسط انتخاب فرش 1500 شانه با سایز بزرگ و دارای رنگ متناسب با مبل صحیح ترین انتخاب می باشد .
قالی 1500 شانه هشت رنگ کاشان را می توان با انواع ست مبل و پرده هماهنگ کرد . طرح افشان از طرح های پرفروش فرش 1500 شانه لوکس است که با رنگ های زیبا و طراحی منحصر به فرد باب طبع هر ایرانی می باشد . طرح شاه عباسی از طرح های مدرن فرش لوکس 1500 شانه کاشان است . این فرش زیبا با رنگبندی آبی ، سرمه ای و فیلی و کرم برای خانه های ایرانی طراحی شده است .
رنگ های پرفروش فرش 1500 شانه کاشان شامل : فرش 1500 شانه سرمه ای و فرش 1500 شانه کرم است . برای خانه های که نور گیر کم دارند می توانند فرش 1500 شانه با رنگ کرم را انتخاب کنند و خانه هایی که پنجره های بزرگ و نور کافی دارند می توانند از فرش 1500 شانه سرمه ای استفاده کنند .
قالی های ماشینی لوکس هزار و پانصد شانه کاشان برای زیبا سازی مکان های کم تردد و مخصوصا مهمان نشین مانند اتاق پذیرایی بهترین گزینه هستند . بافت فشرده الیاف فرش 1500 شانه کمک می کند گرد و غبار کمتر به داخل فرش نفوذ کند و دیر تر کثیف شود . تناسب طرح و نقشه فرش با دکوراسیون ، ضد لک بودن ، عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن این قالی های ماشینی از دلایل انتخاب فرش لوکس 1500 شانه برای خانه هایی ایرانی است . ضخامت فرش 1500 شانه سبب می شود از این محصولات ظریف برای زیر مبلمان و وسایل سنگین استفاده نشود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه