برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش 1500 شانه زیبا و لوکس برای خانه های ایرانی

فرشی زیبا و جدید برای خانه های ایرانی

با توجه به بالا رفتن سطح توقع مردم از زندگی و سطح امکاناتشان ، همه چیز حتی فرش نیز با دگرگونی های بسیاری مواجه شد و روزانه با ویژگی و مشخصات متفاوت تری وارد بازار شد و افراد زیادی به خرید جدیدترین فرش های ماشینی راغب شده اند . یکی از این تولیدات منحصر به فرد صنعت فرش ، تولید فرش با تعداد شانه و تراکم های بالاتری مانند فرش 1500 شانه بود که سبب شد  که افراد زیادی تمایل به تغییر دکوراسیون منزل خود کنند . در این مقاله شما بیشتر با جدیدترین و زیباترین دکوراسیون های منزل آشنا می شوید . شما می توانید به تنهایی با انتخاب درست در زمینه فرش ، منزل خود را به خانه شیک و مدرن تبدیل کنید .
درست است که فرش های 1500 شانه از زیبایی و ظرافت بالایی برخوردار است اما شما باید قبل از خرید این فرش به تصمیمی که گرفته اید خوب فکر کنید . نکته اولی که باید هنگام خرید فرش به آن دقت کنید پیروی کردن شما از چه سبکی می باشد . سبک کلاسیک ؟ سبک سنتی ؟ سبک فانتزی و ...
باید بگوییم که اگر شما از سبک کلاسیک پیروی کنید می توانید برای خرید فرش 1500 شانه اقدام کنید . این جمله به منظور این نیست که فقط قشر خاصی می توانند از این فرش استفاده کنند اما صرفا این سخن جهت تذکر و توصیه ای برای ست کردن و چیدمان بهتر برای منزل شما بیان شد .
تفاوت فرش 1500 شانه با سایر فرش های ماشینی
همانطور که می دانید فرش های ماشینی در تعداد شانه های متفاوت و متراکمی تولید می شود و فرش های 1500 شانه آخرین نمونه محصولات ماشینی می باشد که در حال حاضر تولید و روانه بازار شده است . ظرافت بالای این فرش موجب تفاوت آن با سایر فرش های ماشینی شده است زیرا که  با بالا رفتن تعداد شانه و تراکم ویژگی های فرش به کلی تغییر می کند . برای مثال ضخامت فرش های 700 شانه بسیار مناسب است اما وزن فرش به خاطر ضخامت بالای آن زیاد نیست . اما بالارفتن تعداد شانه و تراکم وزن فرش افزایش پیدا می کند در نتیجه شرکت تولید کننده برای کاهش وزن فرش مجبور است از ارتفاع نخ خاب آن بکاهد .
 با کاهش ارتفاع نخ خاب شکل و نقشه فرش بهتر و زیبا تر نمایان می شود اما باید توجه داشته باشید که این قالی قابلیت پاخوردگی و مقاومت در برابر سایش را از دست می دهد . یعنی شما نباید از فرش های 1500 شانه برای مکان های پر رفت و آمد استفاده کنید . طرح های استفاده شده در فرایند تولید این فرش های پرتراکم به قدری زیبا و دلنواز است که این فرش ها به فرش های دستبافگونه شهرت گرفتند .  فرش های زیبا و لوکس 1500 شانه مناسب برای سالن پذیرایی و سالن های مجلل می باشد که زیبایی آن را چندین برابر جلوه می دهد .
نکته مثبت فرش های ماشینی 1500 شانه مقاومت در برابر نفوذ گرد و غبار و آلودگی در میان ریشه های فرش می باشد که باز هم این نکته به بالابودن تراکم فرش بر می گردد .
در حال حاضر هر شرکت و کارخانه نمی تواند که این فرش های زیبا و ظریف را تولید کند . اما شرکت فرش کاشان فرش های 1500 شانه را نه تنها در ابعا مختلف بلکه در طرح و رنگ های متفاوتی تولید و روانه بازار می کند .
قیمت فرش های 1500 شانه درجه یک کاشان
اما بعد از کیفیت مهم ترین ملاک برای خرید قیمت یک کالا می باشد . فرش های 1500 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی از قیمت بالاتری برخوردار است با این حال باز هم قیمت آن نسبت به فرش های دستباف کمتر است .
در نتیجه این فرش برای افرادی که از نظر مالی توانایی خرید فرش هایدستباف را ندارند بسیار مناسب است و با قیمت ارزان تر می توانند فرشی به زیبایی و ظرافت فرش های دستباف خریداری کنند .
نکته قابل توجه راه و روش خرید فرش های دستبافگونه 1500 شانه از شرکت فرش کاشان می باشد زیرا که شما با خرید مستقیم و بدون واسطه این فرش می توانید فرش زیبا و متناسب با دکوراسیون خود را با قیمت کمتر یعنی به قیمت درب کارخانه خریداری کنید .
خرید از فروشگاه زنجیره ای فرش کاشان
اگر قصد خرید فرش های ماشینی درجه یک کاشان را کرده اید ما خرید از مجموعه عظیم و فروشگاهی فرش کاشان را به شما پیشنهاد می کنیم . جهت خرید از این مجموعه به وب سایت فرش کاشان مراجعه فرمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه