برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۳/۱۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش کاشان تولید فرش 1500 شانه تراکم 4500 بافت ممتاز

خرید فرش 1500 شانه تراکم 4500 بافت ممتاز

فرش های 1500 شانه تراکم 4500 از جدید ترین و نوظهور ترین پدیده های صنعت فرش و نساجی می باشد که برای اولین بار در شهرستان کاشان تولید شد . این پدیده رویای کسانی بود که قصد داشتند فرشی به زیبایی و ظرافت فرش های دستباف تولید کنند به همین خاطر به این فرش ها ، فرش های دستباف گونه نیز گفته می شود . فرش کاشان تولید کننده و عرضه کننده فرش ماشینی با بافت ممتاز می باشد که در شهرستان کاشان در میان انبوهی از رقبا و کارخانجات فرش به رقابت پرداخته است و تا به کنون موفق شده است که رقیب های خود را یکی پس از دیگری پشت سر بگذراند . جهت خرید فرش 1500 شانه تراکم 4500 بافت ممتاز کلیک کنید .

فرش های 1500 شانه تراکم 4500
همان طور که می دانید فرش های 1500 شانه نسبت به تمامی فرش ها از ضخامت کمتری برخوردار است . هر چه تعداد شانه و تراکم یک فرش افزایش می یابد شرکت تولید کننده فرش برای سبک تر کردن فرش و همچنین بهتر نمایش دادن طرح و نقش فرش مجبور به کاهش ضخامت فرش می شوند . همچنین این فرش توسط بهترین و جدید ترین دستگاه های روز دنیا و نیروی انسانی متخصص در زمینه فرش تولید و روانه بازار می شود .
فرش های 1500 شانه ممتاز ابتدا در شهر و پایتخت فرش تولید و سپس به سایر شهرها و کشورها صادر می شود . تراکم بالای این فرش باعث شده که این فرش بسیار نرم و لطیف باشد . برای بافت این فرش از ظرف ترین نخ موجود بازار استفاده می شود زیرا بالا بودن تراکم این فرش باعث پیچیدگی طرح ها و نقش های فرش می شود به همین دلیل از ظریف ترین نخ استفاده می کنند تاطرح و نقش فرش به آسانی قابل دیدن و تشخیص باشد و همچنین زیبا تر نشان داده شود .
شرکت فرش کاشان برای تولید فرش های ماشینی خود از بهترین الیاف و مواد اولیه و مصرفی درجه یک استفاده می کند . این شرکت از الیاف آکریلیک هیت ست شده که بهترین و درجه یک ترین الیاف بازار است بهره می برد . این الیاف طی فرایند هیت ست شدن ( عبور الیاف از تونل بخار و گرما ) از امتیازاتی برخوردار می شود شامل :
•    شست و شوی آسان و لکه بری قوی
•    رنگ پذیری بالا و سبک بودن
•    عدم پرز دهی
•    ضد حساسیت و آلرژی
فرش های ماشینی 1500 شانه از زیبایی بالایی برخوردار است و همچنین به دلیل ظرافت و لطافتی که دارد همگان نمی توانند از ان استفاده کنند . این فرش ها مناسب منزل هایی که رفت و آمد در آن زیاد است نیست و نمی توان از آن به عنون کف پوشی که برای نشستن است استفاده کرد . از این فرش به عنوان فرش لوکس نیز یاد می شود .

قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500
عوامل زیادی در قیمت گذاری یک کالا تاثیر گذار هستند فرش نیز از این قائده مستثنی نیست . فرش بر اساس عواملی از جمله : شانه و تراکم ، جنس ، الیاف ، مواد مصرفی ، ابعاد و .... قیمت گذاری می شود . فرش های 1500 شانه تراکم 4500 در شرکت فرش کاشان در به صورت فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری تولید می شوند همچنین اگر قصد دارید این فرش را در ابعاد غیر استاندارد و بزرگ تر داشته باشید باید آن را به صورت سفارشی خریداری کنید . به همین منظور با شرکت فرش کاشان تماس حاصل کنید و فرش دلخواه را سفارش دهید .
فرش های ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 نسبت به سایر فرش های ماشینی از قیمت بالا تری برخوردار است اما شما می توانید این فرش را ارزان تر از هرجایی از شرکت فرش کاشان خریداری کنید . فرش به قیمت درب کارخانه را تنها با خرید از شرکت فرش کاشان تجربه کنید . این شرکت با ارائه و فروش مستقیم محصولات خود را بدون واسطه به دست مشتریان می رساند از همین رو قیمت و کیفیت فرش تضمین می شود .

خرید فرش 1500 شانه بافت ممتاز کاشان 
فرش های ماشینی درجه یک را از کارخانه فرش کاشان خریداری کنید . به دو صورت فرش های این شرکت به فروش می رسند که شامل خرید حضوری فرش و خرید غیر حضوری فرش می باشد . برای خرید غیر حضوری که همان روش خرید فرش آنلاین است به فروشگاه های اینترنتی و زنجیره ای شرکت فرش کاشان مراجعه کنید . همچنین جهت خرید فرش به صورت حضوری نیز با شرکت فرش کاشان تماس حاصل کنید .
لازم به ذکر است که از هر روشی که برای خرید فرش روز کاشان اقدام فرمایید و از خدماتی شامل : ارسال رایگان فرش سراسر کشور درب منزل ، برگه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله نیز بهره مند شوید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه