برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۳/۱۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» مدل فرش جدید 1500 شانه

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه

با تولید فرش های 1500 شانه رویای تولید کنندگان فرش که تولید فرش هایی به زیبایی و ظرافت فرش های دستباف بود به حقیقت پیوست . فرش های 1500 شانه از نظر زیبایی و ظرافت شباهت بسیاری به فرش های دستباف دارد و از این رو به عنوان فرش های دستباف گونه روانه بازار می شود . برای اولین این فرش زیبا و نفیش در شهر و پایتخت فرش شهرستان کاشان تولید شد و در مدت زمان خیلی کوتاهی میان مردم محبوبیت پیدا کرد و فروش و تولید این فرش در کارخانجات فرش رونق گرفت .
فرش 1500 شانه
فرش های 1500 شانه در تراکم 4500 تولید می شود به تعداد گره هایی که در یک متر عرضی فرش وجود داشته باشد شانه و به تعداد گره های یک متر طولی فرش باشد تراکم گفته می شود . فرش های 1500 شانه ای که در شرکت فرش کاشان تولید می شود از بهترین و مرغوب ترین الیاف موجود در بازار تولید می شود . این الیاف اکریلیک و نخ خاب آن از جنس پنبه می باشد . این فرش از جدید ترین پدیده های صنعت نساجی و فرش است . بهترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی در شهرستان کاشان تولید می شود و پس از آن به شهر های دیگر همچنین سایر کشور ها صادر می شود .
بیش از 700 واحد تولیدی در شهرستان کاشان در حال حاضر به تولید فرش های ماشینی در تعداد شانه و تراکم های متفاوت بافته و تولید می شود از جمله : فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه
شانه و تراکم فرش های 1500 شانه
به تعداد گره هایی که در یک متر طولی وجود دارد تراکم فرش و به تعداد گره های موجود در یک متر عرضی شانه فرش گفته می شود . برای مثال در فرش های 1500 شانه تعداد گره هایی که در عرض وجود دارد به 1500 می رسد و تعداد گره هایی که در یک متر طول قرار می گیرد 4500 می باشد . ایرانیان از گذشته تا کنون در زمینه تولید فرش به بافندگی فرش های ابریشم و ریز بافت مشهور بوده اند و ریز بافی و ظرافت آن ها زبانزد جهانیان بوده است .
خصوصیات و ویژگی های فرش 1500 شانه کاشان
در بافت این فرش از ظریف ترین نخ استفاده می شود زیرا تراکم این فرش بسیار بالا است و باعث می شود که گل ها و نقشه فرش در هم پیچیده شود و به آسانی قابل تشخیص و دیدن نباشد به همین دلیل در تولید و بافت این فرش از نخ هایی استفاده می شود که سایز ریزی داشته باشند . شرکت فرش کاشان در تولید فرش های ماشینی خود از بهترین الیاف و نخ ها استفاده می کند در اینجا با اصطلاحی به نام هیت ست شدن رو به رو هستیم . هیت ست شدن به معنای گذشتن نخ آکرولیک از تونل های بخار و گرما می باشد که این کار سبب می شود تا مقاومت آن بالا برود .
الیاف آکرولیک هیت ست شده دارای ویژگی هایی می باشد برای مثال حالت پفکی و سبکی که دارد ، رنگ پزیری بسیار بالا ، قابلیت شست و شوی آسان و لکه بری و .....
 قیمت فرش 1500 شانه کاشان
فرش های ماشینی به ویژه فرش 1500 شانه بر اساس عوامل مختلف قیمت گذاری می شوند . عواملی از جمله : جنس نخ خاب ، شانه ، تراکم و ابعاد و .... فرش های 1500 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی قیمت بیش تری دارد اما باز هم در مقایسه با قیمت فرش های دستباف از قیمت مناسب تری برخوردار است . همانطور که گفته شد ابعاد نیز در این قیمت گذاری موثر است . فرش های ماشینی 1500 شانه در اندازه های فرش شش متری ، فرش نه متری و فرش 12 متری تولید می شود و مسلم است که قیمت فرش 12 متری 1500 شانه از قیمت فرش 6 متری 1500 شانه بیش تر است . همچنین اگر شما این فرش را در سایز و ابعاد غیر استاندارد می خواهید داشته باشید باید در قسمت ثبت سفارشات آن را سفارش دهید .
اما شرکت فرش کاشان با در نظر گرفتن خدمات و ارائه مستقیم محصولات به دست مشتریان توانسته است که فرش های خود را به قیمت مناسب تری به فروش برساند . این شرکت با از میان برداشتن واسطه ها و دلال ها فرش های خود را به قیمت درب کارخانه به مشتریان ارائه می دهد و شما را از پرداخت هزینه های اضافی معاف می کند .
خرید فرش 1500 شانه
برای خرید این فرش زیبا و نفیس می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید . برای خرید غیر حضوری فرش کافی است به فروشگاه آنلاین فرش کاشان که جهت رضایت و دسترسی سریع و آسان شما در نظر گرفته شده است مراجعه کنید و فرش آنلاین خود را سفارش دهید . برای خرید حضوری فرش نیز با شرکت فرش کاشان تماس حاصل کنید و پس از مراجعه و مشاهده فرش روز کاشان آن را خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه