برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۳/۱۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش 1500 شانه تراکم 4500

فرش 1500 شانه

با توجه به این که امروزه اینترنت کاربرد ها و نقش های  فراوانی در زندگی هر شخص ایفا می کند در زمینه تجارت و کسب و کار نیز تاثیر بسزایی گذاشته است . خیلی از آسانی ها و شغل ها را مدیون این فضای فراگیر و بزرگ هسیتم . هر شخصی برداشت های مختلفی از اینترنت و فضای مجازی دارد اما اگر از جنبه مثبت بخواهیم به آن نگاه کنیم در زمینه کسب در آمد به اشخاص کمک های چشمگیری کرده است . فرش های دستبافت گونه برای اولین بار در شهرستان کاشان توسط بهترین کارخانه های تولید فرش توسط پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا بافته و تولید شده است و شهرستان کاشان توانسته است بعد از موفیقت در صنعت فرش دستبافت در زمینه فرش ماشینی نیز موفیقت های عظیم و چشمگیری را به دست بیاورد .
فرش ماشینی 1500 شانه
یکی از ظریف ترین و پر فروش ترین انواع فرش های ماشینی فرش 1500 شانه می باشد . شرکت فرش کاشان انواع فرش های 1500 شانه را در طر ح ونگاره ای زیبا و متنوع با تراکم 4500 را تولید می کند و توانسته در این راستا نظر خیلی از مشتریان را به خود جلب کند . تراکم و تعداد شانه های فرش با ظرافت و زیبایی و همچنین قیمت فرش رابطه مستقیم دارد . به فرش هایی که در تراکم و شانه های بالا بافته و تولی می شوند اصطلاحا فرش های دستبافت گونه نیز می گویند .
در تولید این محصول زیبا از 14  رنگ واقعی و متنوع استفاده شده است که زیبایی فرش را دو چندان کرده است . تولید کنند گان فرش ماشینی 1500 شانه به دلیل بالا بودن تعداد گره در شانه و تراکم این فرش ، برای تثبیت وزن فرش ارتفاع خاب نخ فرش را کوتاه کرده اند و این امر سبب شده تا ضخامت و ظرافت فرش افزایش پیدا کند .
الیافی که برای بافت این محصول به کار گرفته می شود باید ضخامت کمی داشته باشد از این جهت الیاف آکریلیک طی فرآیند هیت ست شدن به این ضخامت کم می رسد و مناسب برای استفاده در این فرش ها می باشند . الیاف هیت ست شده بسیار نازک اما در عین حال مقاوم در برابر حرارت و گرما و فرسایش می باشد . همچنین ویژگی ها را از قیبل ضد حساسیت و ضد پرزدهی را دارا می باشد . فرش هایی که با نخ آکریلیک بافته می شوند راحت قابل شست و شو و حمل می باشند  . آنتی باکتر یال فرش سبب می شود تا فرش آلودگی کمتری را به خود جذب کند . دستگاه های بافنده ای که فرش های ماشینی 1500 شانه را تولید می کند از کشور بلژیک وارد می شوند که دقت و سرعمل بالایی دارد و همچنین میزان خطا را به حد زیادی (تقریبا صفر ) می رساند .
کاربرد فرش ماشینی 1500 شانه
فرش های ماشینی 1500 شانه مناسب برای فضا ها و منازل لوکس و شیک می باشد .  به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل این که فرش های 1500 شانه ضخامت کم و زیبایی بالایی دارد برای مکان های کم تردد که رفت آمد در آن ها کم است استفاده شود تا در اثر پا خور شدن بیش از اندازه آن آسیب نبیند . قیمت فرش های 1500 شانه از دیگر فرش ها بیش تر است ولی اگر قیمت فرش برای شما اهمیت چندانی ندارد و ظرافت و زیبایی کار مد نظر شما می باشد این فرش زیبا را خریداری کنید .
جدید ترین فرش های 1500 شانه ماشینی که شرکت فرش کاشان تولید کرده است :
1-    فرش ماشینی 1500 شانه طرح گل افشان
2-    فرش ماشینی 1500 شانه طرح تریاندا
3-    فرش ماشینی 1500 شانه طرح کندیس
4-    فرش ماشینی 1500 شانه طرح وانشا
5-    فرش ماشینی 1500 شانه طرح یانا
6-    فرش ماشینی 1500 شانه طرح شارم
به عنوان مثال : فرش ماشینی 1500 شانه طرح گل افشان با تراکم 4500 یکی از پر فروش ترین انواع فرش های 1500 شانه می باشد . شرکت فرش کاشان این محصول را با کیفیت درجه یک در سایز های استاندارد 6 متر ، 9 متر ، 12 متر تولید می کند . نخ به کار رفته در خاب این محصول 100 درصد الیاف آکریلیک هیت ست شده و در پود آن نخ پنبه می باشند که در تولید فرش 1500 شانه از 14 رنگ واقعی و زیباو متنوع استفاده شده است . شما می توانید این فرش را در زمینه رنگ کرم از سایت فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان خریداری کنید .
خرید فرش 1500 شانه از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنند گان نامی فرش ماشینی در شهرستان کاشان در زمینه فرش 1500 شانه نیز توانسته نیاز خیلی از مشتریان را بر آورده سازد . شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان فرش مورد نظر خود را در طرح و نگاره های زیبا و دلنشین انتخاب و به قیمت درب کارخانه خریداری کنید و از خدمانی نظیر ارسال رایگان کالا درب منزل و ضمانت نامه کتبی و معتبر برخوردار شوید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه